Prysuitdeling 2017

HOOFTOEKENNINGS

  1. ALB Abattoir- wisseltrofee vir Laerskool sportdogter 2017 asook ‘n kontantprys geskenk deur GWK.  KEEVY-ANN FOURIE
  2. Willem en Annalee Zwiegers-wisseltrofee vir Laerskool sportseun 2017 asook ‘n kontantprys geskenk deur GWK.  JAMES-HENRY FOURIE
  3. Standard Bank-beker vir die mees veelsydige leerder in die laerskool asook ‘n kontantprys geskenk deur GWK.  JAMES-HENRY FOURIE
  4. Riaan en Ena Diedericks-trofee vir die beste akademiese prestasie in Gr 7 (minimum vereiste akademiese erekleure) asook ‘n kontantprys geskenk deur GWK.  ANRI JANSEN
  5. Du Toit-wisseltrofee vir Hoërskool sportdogter 2017 asook ‘n kontantprys geskenk deur GWK.  MARIZAAN FERREIRA
  6. Bosch-wisseltrofee vir Hoërskool sportseun 2017 asook ‘n kontantprys geskenk deur GWK.  WILIKUS BADENHORST
  7. Riaan Hoogendyk-beker vir die mees veelsydige leerder in die hoërskool gr. 8-12 asook ‘n kontantprys geskenk deur GWK.  WILIKUS BADENHORST
  8. JC van der Walt-trofee vir beste akademiese prestasie vir ‘n leerder in gr.10-12 (minimum vereiste akademiese erekleure) asook ‘n kontantprys geskenk deur GWK.  TERTIUS DE WET
  9. Dux Leerder (gr. 12) – Glo en Oorwin Beker

‘n Gemiddelde van 70% behaal in elke eksamen van gr. 8-12 – minimum van 50% per vak asook ‘n kontantprys geskenk deur GWK.

LIZA DE WET

  1. Ererol graad 12 toegeken aan een graad 12-seun en een graad 12-dogter op grond van prestasies op akademiese, kulturele-, sport- en leierskapgebied asook ‘n kontantprys geskenk deur GWK.

LIZA DE WET

URBANUS BOTHA

 

ERE-BAADJIES GEBORG DEUR GWK

KEEVY-ANN FOURIE                                        Tennis

MARLIA BADENHORST                                   Tennis

RUAN DU RAAN                                                  Tennis

LOUIS-ANN DU RAAN                                      Tennis

CARMEN LOUW                                                  Tennis

CARMEN LOUW                                                  Landloop

JUNAID JOOD                                                      Krieket

JF PRINS                                                                Tennis

JAMES-HENRY FOURIE                                   Tennis

ANRI JANSEN                                                      Tennis

TJ VAN DER WALT                                             Atletiek

JJ FOURIE (gr.8)                                                 Tennis

WILIKUS BADENHORST                                  Tennis

MARIZAAN FERREIRA                                      Atletiek

WIAN BLOM                                                          Muurbal

TERTIUS DE WET                                                Muurbal

JOHAN JANSEN                                                   Tennis

SEMONE LE ROUX                                              Netbal

ROBIN-LEE ADONIS                                           Netbal